Szanowni Państwo,

XI edycja Opolskiego Ekspresu Dętego już za nami! Wielkie brawa i podziękowania dla orkiestrantów z Orkiestry Politechniki Opolskiej, Orkiestry Dętej ZSE w Opolu i Grudzickiej Orkiestry Dętej, którzy w ramach grupy koncertowej el12 Opole Politechnic Band posyłali dobre dźwięki i energię w świat na stacjach i przystankach województwa opolskiego. Dziękuję bardzo Organizatorom za możliwość realizacji kolejnej edycji, Patronom Honorowym i Medialnym za wsparcie. Publiczności za doping :) Przemysław Ślusarczyk

Nagroda - Opolska Marka "promocja regionu" dla Opolskiego Ekspresu Dętego

Opolski Ekspres Dęty - Opolską Marką 2019 w kategorii "Promocja regionu"

Opolski Ekspres Dęty

Szanowni Państwo, w dniu 10 czerwca 2020 roku w Sali Orła Białego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego odbyło się rozdanie nagród Opolska Marka 2019.

Z wielką radością informujemy, że Opolski Ekspres Dęty otrzymał tytuł laureata Opolskiej Marki 2019 w kategorii "Promocja regionu". Statuetkę oraz okolicznościową ramę dla Opolskiej Politechniki z rąk Andrzeja Buły - Marszałka Województwa Opolskiego odebrał pomysłodawca i realizator imprezy Przemysław Ślusarczyk.

To druga nagroda dla imprezy. Ekspres otrzymał również wyróżnienie "Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Opolskiego 2013" nadaną przez Opolską Regionalną Organizację Turystyczną (OROT).

 Opolski Ekspres Dęty

Opolski Ekspres Dęty